Co dzieje się z ciążą mojej żony?

Witam, żona obecnie przebywa w szpitalu z powodu plamienia. Jest w około 6-7 tc. Dwa tygodnie temu było robione usg (dopochwowe), które wykazało że pęcherzyk ciążowy 1,70 mm, brak echa, natomiast dzisiaj w szpitalu stwierdzono, że echo wystąpiło ale lekarz powiedział żonie, że brak pulsu i że poczekają jeszcze z tydzień, co to może oznaczać. Z poważaniem Krzysztof
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Oznacza to, że w badaniu usg widoczny jest zarodek ale nie uwidoczniono akcji serca. Na tym etapie ciąży nie oznacza to jeszcze patologii. Dlatego należy wykonać kolejne badanie usg za tydzień.
Pozdrawiam