Co dziwnego dzieje się z moją pochwą?

Witam, mam problem. Mianowicie tydzień temu strasznie swędziała i podczas sikania piekła mnie pochwa. Stwierdziłam, że to zapalenie pęcherza, zrobiłam sobie nasiadówkę z rumiankiem, aby wygrzać. Jeśli chodzi o moje miesiączki, to mino, że mam 25 lat są nieregularne. Ostatnio przez cały wrzesień nie miałam okresu, dopiero dostałam 1 listopada i trwał 4 dni (35dni). Dzisiaj powinnam dostać okres i owszem dostałam lecz jest bardzo dziwny. Jest to krwawienie słabe, a nie tak jak zawsze nie miałam. Żadnych bóli ani zachcianek jak to przed okresem, przed tym niby-okresem, miałam dziwne śluzy, ciemne jakby z krwią. Proszę o pomoc. Czuję, że coś jest nie tak. Czekam na szybką odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Trudno wskazać jednoznaczną przyczynę Pani dolegliwości.
Opisane objawy mogą sugerować infekcję narządów moczowo-płciowych.
Warto wykonać badanie ginekologiczne i USG dopochwowe, aby wykluczyć zmiany organiczne i nadżerkę.

Zachęcam do wizyty u ginekologa.

Redakcja abcZdrowie.pl