Co est powodem pieczenia po lewej stronie gardła?

Witam, od ponad tygodnia czuję pieczenie z lewej strony gardła podczas picia kawy, wody oraz soków. Nie umiem stwierdzić czy ból promieniuje do ucha, lecz jest wyraźnie z jednej tylko strony. Nasilenie raczej umiarkowane. Obawiam się, że może to być nowotwór ponieważ jestem czynnym palaczem od 15 lat. Proszę o informację co by to mogło być oraz czy powinienem się pilnie zgłosić do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak nalezy udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć