Co grozi osobie, która wypiła alkoholu 2 dni wcześniej przed chemioterapią?

Piłam dwa dni wcześniej alkohol 8 piw.Jutro tj. w czwartek 14 grudnia 2017 mam chemioterapię wlew.To ostatni wlew i kończę leczenie.Dzisiaj czuje się w miarę dobrze.Mam nadzieję że nic mi nie zaszkodzi jak będę w szpitalu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę poinformować lekarza prowadzącego leczenie o tym fakcie