Co grozi osobie z wysokim poziomem płytek?

witam moja mama ma70 lat wtej chwili jest po operacji jelita z powodu jego pekniecia na skutek guza niema jeszcze wyniku hp od operacji mineły 2 tyg. obecnie z rany wydobywa sie kał (mama niema stomi) gesta smierdzaca substancja martwi mnie tez jej wyniki jest anemia oraz wysoki poziom płytek ponad660 a hemoglobina 9 czy niepowinni mamie zoperowac tej przetoki która sie stwozyła i cz przy takich płytkach cos jej grozi

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u chirurga po ocenie będzie mozna zdecydować o dalszym postępowaniu