Co innego mogę zrobić, żeby poprawić wygląd zębów?

Mam rozszczep wargi i podniebienia- chciałem założyć licówki, ale po prześwietleniu okazało się, że mam wrośnięty ząb w dziąśle (mam 30 lat i bardzo słabe podniebienie- lepiej nie ruszać tego zęba). Czy to wyklucza zabieg? Co innego mogę zrobić żeby poprawić wygląd zębów? Zależy mi na tym, żeby móc się uśmiechać.

Aby ocenić stan kości i położenie zęba zatrzymanego nie wystarczy zdjęcie RTG, konieczne jest badanie TK pokazujące obraz tkanek w 3D. Aby ocenić możliwości protetyczne konieczna jest wizyta w gabinecie.