Co jaki czas należy wykonywać badania przy wirusowym zapaleniu wątroby typu B?

Mój mąż ma wirusowe zapalenie wątroby typu b dodam ze jest po serii szczepionek które przyjal 3 lata temu .jakie musi wykonać badania by sprawdzić na jakim etapie jest choroba i jaka jest zawartość przeciwcial.co jaki czas najlepiej jest takie badania wykonywać?

Witam. Czas wykonywania badań powinien być określony indywidualnie pod kierunkiem lekarza chorób zakaźnych.