Co jaki czas powinno się wykonywać eeg i tk?

witam, mam pytanie w sprawie ataków z utratą przytomności. Jaki wpływ na ataki maja emocje, stres, nerwy. dlaczego czasami jest tak ze ataki pojawiają się raz na parę lat a z czasem pojawiają się parę razy do roku, czym to jest spowodowane? Co jaki czas powinno się wykonywać eeg i tk i kiedy powinno zmienić się leki ? z góry dziękuję za odpowiedz

Witam,

wymagana jest konsultacja i leczenie neurologiczne, lekarz specjalista po zbadaniu pacjenta określa formę diagnostyki, w celu rozpoznania przyczyny problemu i ustala leczenie.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Częstotliwość wykonywania kontrolnych badań EEG i TK, jak i leczenia farmakologicznego, jest uzależniona od indywidualnego postępowania i leczenia przez lekarzy prowadzących Panią.
Odpowiedź i reakcja organizmu na zdarzenia stresogenne również jest reakcją indywidualną.

Niezwykle Istotna jest umiejętność radzenia sobie ze stresem, poprzez regularną aktywność fizyczną i techniki relaksacyjne, odpowiednią suplementację, szczególnie wit. B 1, B 2, B 6, magnezem, wit. D 3 i ośmiogodzinny codzienny sen.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej