Co jaki okres mogę chodzić na terapię?

Dzien dobry. Chcialabym zapytac o terapie u psychologa. Co jaki czas mozna z niej korzystać. Onecnie chodzę i wiem, że nalezy mi sie okreslona ilość godzin. Po jakim czasie należy mi sie kolejna i ile etapów mogę wykorzystać

To pytanie powinna pani skierować wyłącznie do swojego terapeuty, bo on zna pani problem, wie jak chce z panią pracować i ile mniej więcej czasu należy na to przeznaczyć. Ponadto zna formalnq stronę pracy placówki. Tylko u niego otrzyma pani konkretną odpowiedź. Pozdrawiam

Dzień dobry,

W ramach leczenia refundowanego przez NFZ jest określona liczba godzin.
W ośrodkach prywatnych lub gabinetach w ramach kontraktu psychoterapeutycznego, w zależności od podejścia jest określona liczba spotkań ustalana indywidualnie między terapeutą i pacjentem.

Leczenie psychoterapeutyczne nie jest dzielone na kolejne etapy, jest procesem który trwa, lecz ma swoje ramy np. ilość godzin

Dzień dobry,

O to musi Pani zapytać w swoim ośrodku, który ma podpisany kontrakt z NFZ bądź zapytać bezpośrednio w oddziale NFZ.