Co jeść, aby nie stracić energii podczas odchudzania?

Witam, mam 20 lat, 180cm i 85kg i chcę trochę schudnąć, bo wyglądam brzydko ze swoim brzuchem. Chcę zacząć ćwiczyć regularnie oraz ograniczyć spożywanie alkoholu, ale również chciałbym się dowiedzieć co najlepiej jeść, żebym dobrze się rozwijał i żeby nie brakowało mi energii

Witaj,
powinieneś zrezygnować ze śmieciowego jedzenia, żywności wysokoprzetworzonej, produktów ready to eat. Twoja masa ciała nie jest wysoka, więc myślę że już wprowadzenie tych reguł powinno dać efekt. Jeśli natomiast potrzebujesz pomocy w ułożeniu jadłospisu- możesz skorzystać z:
http://www.fitdietetyk.pl/czytelnia/10014/redukcja-wagi-2200kcal/
lub udać się do dietetyka.

Pozdrawiam
Agata Jarnuszewska
dobrydietetyk.pl

Witam!
Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.
Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam,
Dietetyk Patrycja Sankowska