Co jeść między treningami?

Mam pytanie.. gdzies wyczytałam..obiad powinien stanowić 25% zapotrzebowania, a podwieczorek 10% co jesli ja między obiadem, a podwieczorkiem robie trening? Po treningu trzeba zjesc wiecej wiec te 10% bedzie zdecydowanie za mało.. Jak to zmienić? prosze o odpowiedź :)

Dzień dobry. W celu ustalenia indywidualnego zapotrzebowania na poszczególne składniki odżywcze oraz wielkość i czas spożycia posiłków najlepiej udać się do specjalisty. Przeprowadzi on wywiad żywieniowy i wykona potrzebne pomiary. Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

25% na obiad to za mało, chociaż ten rozkład procentowy zależy od ilości posiłków w diecie. Co do podwieczorku to trudno mi się wypowiedzieć nie wiedząc jaki to trening, ile trwa itd. Na pewno te wartości procentowe nie są sztywne i jak najbardziej należy je zmieniać w zależności właśnie m.in. od treningu.