Co jeść na płaski brzuch?

Hej, nazywam się Justyna mam 18 lat i jak wiemy to wakacji tusz tusz i chce wyglądać jako tako. Chce płaski brzuch i zgrabne nogi, ale nie chodzi mi tylko o ćwiczenia, tylko bardziej o dietę, co jeść i w jakiej ilości?
18 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie napisałaś podstawowych informacji, czyli ile ważysz i jakiego jesteś wzrostu. Nie znam również Twojego zwyczajowego jadłospisu i stylu życia jaki prowadzisz, dlatego najlepiej będzie jak sama przeanalizujesz swój sposób odżywiania i wyeliminujesz błędy. Pomogą Ci w tym artykuły na temat zdrowych nawyków żywieniowych http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski, http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki-piramida-zdrowego-zywienia.

Jeśli chodzi o ćwiczenia powinnaś wiedzieć, że codziennie powinniśmy ćwiczyć około 30-40 minut, aby wydajnie spalać tkankę tłuszczową.. Nie unikaj lekcji wychowania fizycznego, czas wolny spędzaj na sporcie z przyjaciółmi, a nie na telewizji czy komputerze.
Trening należ zacząć od ćwiczeń siłowych np. brzuszków, damskich pompek, a po kilkunastu minutach przejść do części aerobowej (rower, pływanie, marsz czy steper). Dzięki temu zawartość komórek tłuszczowych zostanie skuteczniej spalona. Ćwiczenia aerobowe muszą być wykonywane średniointensywnie przez minimum 30 minut.
Więcej przydatnych ćwiczeń znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam.