Co jeść podczas stosowania metody nakładkowej wybielającej zęby?

Witam, slyszalam ze podczas stosowania metedy nakladkowej wybielajacej zeby trzeba jesc biale produkty,czyli jogurty naturalne,chleb bialy,mieso gotowanie drobiowe. Co jeszcze moge jesc oprócz tych ww produktow? A co z jablkami lub brzoskwiniami ..tez nie mozna?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

prościej odpowiedzieć czego nie wolno
w okresie wybielania nie należy spożywać pokarmów, które mogą przebarwiać szkliwo jak czerwone wino, kawa, mocna herbata, barszcz, jagody, napoje gazowane i owocowe oraz soki cytrusowe (tzw. biała dieta),
jabłka i brzoskwinie można spokojnie spożywać
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Dla uzyskania oczekiwanego efektu powinna Pani ograniczyć się tylko do tak zwanej "białej diety", czyli dozwolone wszystko co jest białe lub bezbarwne: jogurty ( naturalne ), białe mięso ( kurczak bez skóry ), pieczywo, kalafior, gotowane ziemniaki, biała kapusta, twarożek etc.
Brzoskwinie nie są białymi owocami, więc lepiej odstawić. Natomiast jabłka, ze względu na zawartość kwasów, również proszę wyeliminować.
Jest dużo produktów bezpiecznych, trzeba tylko poświęcić chwilę na ich wyszukanie. W końcu chodzi o Pani piękny uśmiech!