Co jeść przed i po treningu?

Witam mam 26 lat waze 67,5kg przy 169. Cwicze 3 razy w tygodniu- ( bieznia, orbitrek) chce zapytac jakie tetno, kolejnosc cwiczen i czas najlepszy do spalenia tkanki tluszczowej. Co jesc przed a co po treningu ( zwykle cwicze wieczorem koncze po 18) Prosze o poradę

witam Panią
specjalista od ćwiczeń zapewne odpowiedziałby, że ćwiczenia dla spalenia tkanki tłuszczowej najlepiej robić rano. zadziałają znacznie skuteczniej nić wieczorem.
Z punktu widzenia dietetyka, sugeruję, z ćwiczeniami lub bez, spożywać obfity posiłek- obiad, najpóźniej do godziny 15. Pozwoli to wątrobie trawić w naturalnym dla niej czasie. W godzinach późniejszych najlepiej jeść węglowodany złożone, czyli kasze, jarzyny, makarony, chleb w dowolnej kombinacji i czasie, najlepiej w postaci ciepłych posiłków i możliwie do godziny 19.00.
Pozdrawiam i życzę Pani wytrwałości w ćwiczeniach :)
Grażyna Piliszko

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Najlepiej zmienić rozkład dnia i ćwiczyć rano. Optymalne tętno dla Pani ( tętno do spalania tłuszczu ) to 125 ( plus/minus 5) czas ćwiczenia zalecany powyżej 40 minut.
Bezpośrednio po wysiłku WW czyli rozcieńczony sok owocowy, 1/2h później mleko czekoladowe. B plus WW.