Co jeść przy trądziku różowatym?

Dzień dobry mam na imię sylwia i stwierdzono u mnie trądzik rózowaty błagam szukam pomocy co mogę jeść juz sobie z tym nie radzę

Szanowna Pani jest Pani młoda osoba. Dość zaskoczy u osób w Pani wieku występują zmiany typu tradziku rozowatego. Proszę postarać się zweryfikować rozpoznanie.. Być może trzeba wykonać testy w kierunku nietolerancji pokarmowej aby wiedzieć co może Pani bezpiecznie jeść a co jest przeciwwskazane. polecam testy loap Warszawa ul stepinska.. Ewa Rybicka