Co jeść w czasie 8-godzinnej pracy podczas jednej przerwy?

co jeść przez 8h w pracy kiedy siedzi sie za biurkiem i ma sie jedna dłuższa przerwę? co najlepiej zjeść na sniadanie i w jakich ilościach? żeby oczywiście nie przytyć. i jak schudnąć siedząć za biurkiem. dodam jeszcze że chodzę na siłownię 3-5 razy w tyg i nie mogę zrzucic wagi, bo źle sie odżywiam w pracy.

Witam,

śniadanie faktycznie powinno być nieco bardziej sycące np. jajka na miękko, kanapka z szynką + świeże warzywa.

Obiad: najlepiej postawić tu na połączenie duszone warzywa np. cukinia, papryka, dynia z pełnoziarnistych produktem zbożowym np. kasza gryczana.

W międzyczasie może Pani zjeść wcześniej przygotowane świeże owoce i wypić jogurt, a na kolację - kanapkę lub sałatkę warzywną.

Zachęcam do ułożenia sobie indywidualnego planu z odpowiednimi ilościami do schudnięcia: http://food-diet.pl/artykul/151/38/oferta_dla_osob_z_chorobami_cywilizacyjnymi

Pozdrawiam
Ewa Ceborska