Co jeść, żeby przytyć 3 kg?

Witam. mam 171 wzrostu i ważę 52 kg. co jeść żeby przytyć szybko ze 3 kg?

Witam,

na początku warto, podnieść kaloryczność dotychczasowej diety, jednak należy pamiętać, aby były to wartościowe produkty. Do potraw można dodawać orzechy, pestki dyni, ziarna słoneczniki, migdały, które podniosą wartość energetyczną posiłku, a za razem wzbogacą Pani dietę w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Warto, także spożywać oliwy oraz oleje ( surowe) np. jako dodatek do sałatek, podnosząc ich kaloryczność. Do zup można dodać jogurty naturalny lub jogurt grecki, przez co w łatwy sposób zwiększymy wartość energetyczną obiadu. Przygotowując koktajl mleczny można dosypać łyżkę otrębów, które są źródłem błonnika. Polecam spożywanie 5 wartościowych posiłków dziennie. Zapraszam do odwiedzenia bloga, na którym znajdzie Pani pomysły na przygotowywanie odpowiednich posiłków http://fit-amina.blogspot.com

Pozdrawiam,
Magdalena Borowiec
Pozdrawiam.