Co jest jeśli kobieta woli grę wstępną, a podczas stosunku juz nie czuje się podniecona?

Mam 21 lat, a moja partnerka 20. Uprawiamy seks od 5 miesięcy. Ostatnio sama stwierdziła, że podniecają tylko zabawy ( gra wstępna), a samo zbliżenie już jej tak nie podnieca. Czasami tylko coś czuje. I seks nie sprawia jej przyjemności. Jak to sama stwierdziła na początku jej super, że daję jej ogromną przyjemność, a sam stosunek nie jest taki fajny. Z czego może to wynikać? Czy może ona nie wczuwa się? Nie wiem w czym leży problem. Proszę o pomoc

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Kobiety, które dopiero zdobywają doświadczenie w sferze seksualnej mogą czerpać mniej doznań z penetracji niż z pieszczot miejsc intymnych. Pobudzanie łechtaczki przynosi silne doznania. Natomiast odczucia z pochwy mogą być nieco słabsze, przez co w trakcie stosunku kobieta może nie odczuwać tak dużej przyjemności. Z czasem kobieta "uczy" się czerpać przyjemność zarówno z stymulacji łechtaczki, jak i pochwy.
Możecie Państwo eksperymentować w trakcie współżycia. Może Pan stymulować łechtaczkę, piersi i inne sfery erogenne partnerki w trakcie penetracji. Wtedy partnerka może czerpać więcej przyjemności. Wspólnie odkrywajcie to, co sprawia Wam największą przyjemność.

Pozdrawiam