Co jest najlepsze na łojotok?

Witam, jak wiadomo każdy na swój sposób wydziela nerwy. U mnie objawia się to łojotokiem, przed okresem obsyfi mnie na plecach, na twarzy szybciej moja skóra staje się tłuściejsza. Chciałabym poznać jakieś serum na łojotok.
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Przyczyną Pani dolegliwości są prawdopodobnie zmiany hormonalne, które zachodzą w ramach cyklu miesiączkowego.
Na rynku dostępnych jest wiele preparatów przeznaczonych do cery z podobnymi problemami, konieczne jest ich systematyczne stosowanie.
Jeżeli nie przyniesie to efektu, proszę spróbować skontaktować się z dermatologiem.
Pozdrawiam