Co jest najlepszym rozwiązaniem na opóźnienie okresu?

Witam. Mam nieregularne okresu ktore wahają sie mniej więcej zawsze o tydzień lub kilka dni. Ostatnio okres miałam 29 kwietnia do 6 maja następny dopiero 17 czerwca do 24 czerwca. Obecnie mam lekkie plamienia i nie wiem z czego one wynikają. Nie biorę żadnych tabletek. 29 lipca wyjeżdżam na wakacje i nie chciałabym aby wtedy wypadła mi miesiączka. Czytałam o tabletkach opóźniających okres oraz zastanawiałam sie nad tabletkami anty Co jest najlepszym rozwiązaniem ?prosze o pomoc

Szanowna Pani!

Tabletki opóźniające okres czy antykoncepcyjne-to nie ma znaczenia.I te, i te, to hormony.Co do plamienia, powinna Pani udać się do ginekologa,żeby wyjaśnił ten problem.Może on wtedy przepisać Pani preparat ,żeby opóźnić miesiączkę.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka