Co jest powodem agresji i płaczu u 26-latka?

Witam serdecznie(Mężczyzna,26), W dniu dzisiejszym rozpocząłem pracę w pewnej fabryce, gdzie maszyneria jest bardzo głośna. Po około pięciu godzinach pracy(fizyczna) zacząłem odczuwać ból głowy, który nasilał się do momentu gdy ból był bardzo mocny i obejmował całą głowę(sam ból przypominał uciskający pierścień). Sam ból trzymał mnie jeszcze kilka godzin później do samego wieczora i dopiero po przyjęciu kilku tabletek przeciwbólowych nastał. Dodatkowo po wyjściu z pracy po kilkunastu minutach napadła mnie agresja połączona niemalże z płaczem. Podobna sytuacja ma u mnie miejsce po ostrych i głośnych awanturach z moimi domownikami Co może być przyczyną tego stanu i czy powinienem rozważyć zmianę pracy?

Dzień dobry, wszystko wskazuje na to że w ten sposób reaguje Pan na silny stres i sytuacje trochę bez wyjścia. Warto na początek zastanowić się jak sobie radzić z tym hałasem. Może zatyczki do uszu zwiększą komfort. Zmiana pracy to ostateczność, to ucieczka jeżeli wcześniej nie spróbuje Pan innych metod. Proszę też pomyśleć o psychoterapii . Ewidentnie ma Pan problem z kontroląemocji, warto nad tym popracować.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji wnioskuję, że jeśli miałby Pan taką możliwość, warto byłoby rozważyć zmianę pracy.

Równolegle, zachęcałabym Pana do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej i podjęcia komplementarnego leczenia.

Serdeczności i życzę tylko satysfakcjonujących Pana wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605