Co jest powodem białego stolca?

Witam,pisalem wielokrotnie o smrodzie z odbytu,tlustej kupie od ponad roku .test na pasożyt nie wykrtyo.teraz moje stolce sa białe od jakiegoś czasu ?to trzustka?jak bardzo jest już źle skoro sa odbarwione .powtarzam test na pasożyt kału we wtorek tak zalecił asystent lekarza.dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej wątroba i krążenie żółci . Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa konieczna pilna diagnostyka