Co jest powodem biegunki po zjedzeniu posiłku?

Witam. Od wielu lat borykam się z problemem bolących biegunek po posiłkach. Robiłem różne badania, sprawdzałem układ trawienny, robiono mi usg, próby wątrobowe itp - nic. Wszystko w normie. Nie mam już pomysłów co to może być.. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u dobrego gastrologa, który zleci odpowiednie badania i poszuka przyczyny Pana objawów. Pozdrawiam!