Co jest powodem bólu brzucha i zamdlenia po wypiciu herbaty?

Witam. Od ponad roku doskwiera mi ból po lewej dolnej stronie brzucha. Od paru miesiecy pogorszylo sie bo do bolu doszły spore problemy z trawieniem widze ze jedzenie slabo sie trawi i jesli chodzi o nasiona to doslownie przelatuja przezemnie do tego dochodzi śluz przy wydalaniu również nie moge pic kawy/yerba mate od tego czasu bo brzuch doslownie jest jak balon i jesc nic nie moge strasznie mnie muli i boli po wypiciu kawy lub yerba mate a ostatnio nawet herbaty, tez zauwazylem ze przy tlustych potrawach(mięso) zaczyna mnie bolec wlasnie ta lewa strona to jest taki delikatny tępy ból podobnie mi sie zaczelo ostatnio robic po mleku. Zauwazylem tez ze mam delikatnie większą strone brzucha w okolicy miednicy a pępka od lewej strony tak jak jest ulokowany wlasnie ból. Boje sie ze moze byc to nowotwór. A wiec tak bylem u lekarza ale mieszkam w Anglii i służba zdrowia jest beznadziejna slyszalem przerozne rzeczy od nich dostalem antybiotyki mialem robione usg badania moczu i kału ale oni nic nie mogą znalesc. Również bylem u polskich lekarzy to powiedzieli ze moga byc to wrzody ale na usg nic nie wykrylo. Czy możecie mi powiedziec co to moze byc wymienic pare chorób przy ktorych sa takie objawy (bardzo mi zależy bardzo prosze o pomoc ). Jaki szereg badań musial bym zrobic ? I moze cos od siebie dodać . Jestem 25letnim chłopakiem ćwicząc na silowni z w miare dobra sylwetką cwicze od 3 lat odzywiam sie zdrowo. Problemy zaczely sie po tym jak zmarla mi mama dostalem anginy po pogrzebie i bralem na to duomox i pozniej po anginie zaczelem brac odzywki na silownie o nazwie nitrobolon z treca po doslownie miesiacu zaczely sie pierwsze bole (nigdy nie bralem sterdydow). Przepraszam za pisownie ale mieszkam dlugo w uk. I BARDZO PROSZE O POMOC I ODPOWIEDŹ! BŁAGAM

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze wszystkie tego typu preparatu należy odstawić i najlepiej udać się do gastroentrologa