Co jest powodem bólu brzucha podczas stosowania tabletek?

Dobry wieczor, biore tabletki od prawie dwoch lat, nigdy mnie nie zawiodly, 23lutego kochalam sie z moim chlopakiem i 24lutego spoznilam sie z tabletka 12-13h, krwawienie wystapilo tak jak zawsze, nic nadzwyczajnego, ze stresu ze cos jest nie tak 8marca zrobilam test ciazowy, wyszedl negatywny, lekko pobolewa mnie podbrzusze przy lewym jajniku, dodam ze kochalam sie tydzien po owulacji wiec teoretycznie nie powinnam byc w w ciazy,sporadycznie mam biegunke od jakiegos czasu, czy jest wiec mozliwosc, ze jestem w ciazy? wiem ze bol brzucha moze byc spowodowany stresem ale nadal sie martwie, prosze o szybka odpowiedz

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W terminie spodziewanego krwawienia powinna Pani wykonać test ciążowy. Jeżeli jednak jest Pani mocno zaniepokojona, to powinna Pani udać się do ginekologa w celu wykluczenia ciąży.