Co jest powodem bólu brzucha u osoby bez zgagi?

Witam. Od kilku miesięcy non stop w ciągu dnia boli mnie brzuch. Nie boli tylko wtedy, gdy śpię. Nie budzi mnie też ból brzucha, spokojnie przesypiam noc. Ból jest w okolicy i w środku pępka oraz powyżej. Czasami ból jest dość silny, czasami trochę mniej. Nie umiem powiedzieć kiedy się nasila, a kiedy słabnie, bywa różnie, nie wiem od czego jest to uzależnione. Czasami jest mi niedobrze, ani razu nie wymiotowałam. Czasami mam gazy, czasami mi się odbija. Nie mam zgagi. Stolec oddawany raczej regularnie, nie miewam zaparć czy biegunek. Zrobiłam badanie kalu na pasożyty i lamblię, niczego nie wykryto. Badanie moczu: nieliczne pasma śluzu, pojedyncze bakterie, pojedyncze sole bezpostaciowe, pojedyncze kryształy szczawianu wapnia, ciała ketonowe - 5. Badanie bakteriologiczne moczu: nie wyhodowano drobnoustrojów. Badanie nerek: na zdj przeglądowym jamy brzusznej nie uwidoczniono cieni mogących odpowiadać uwapnionym złogom. Brak ewidentnych cech uwapnionych złogów. Nerki o położeniu typowym, wydzielają jednoczęściowa mocz cieniujących. Usg jamy brzusznej robione trzykrotnie: wątroba jednorodna, niepotwierdzona, bez zmian odnoszonych, pęcherzyk żółciowy cienkościennych bez złogów, drogi żółciowe wewnątrz i zewnatrzwatrobowe nie są poszerzone. PŻW 3 mm. Trzustka jednorodna, normoechogeniczna, bez zmian ogniskowych, śledziona jednorodna, nerki położone prawidłowo, obustronnie nie stwierdzono kamicy i zastoju moczu. Pęcherz moczowy gładko i cienkoscienny. Aorta brzuszna nieposzerzona. Bez cech wodobrzusza. W przestrzeni zaotrzewniowej zmian nie uwidoczniono. Badanie gastrologiczne wykazało polipy dna żołądka: dwa zostały usunięte, pozostały jeszcze trzy - 5 mm i dwa po 2-3 mm. Lekarz stwierdził ze nie dają one dolegliwości bólowych. Opuszka i cześć zstępująca dwunastnicy prawidłowe. Test ureazowy ujemny. Test na helicobacter ujemny. Lekarz stwierdził ze nie ma potrzeby robienia kolonoskopii. We wcześniejszych badaniach ogólnych stwierdzono żylaki i stan zapalny odbytu. Pojawiły mi się dwa razy ślady krwi w kale. Dostałam czopki i objawy ustąpiły. Morfologia w normie. Jedynie MCHC poniżej normy: 32,5 g/dl EGFR >=60 ml/min/1,73m^2. Jednak badanie nerek niczego nie wykazało. Posiew dróg moczowo płciowych: nie wyhodowano drobnoustrojów. Badanie wydzieliny z pochwy: dwoinki neissera: nie wykryto, leukocyty pojedyncze, nabłonku pojedyncze, flora bakteryjna skąpa G( ) G(-), rzesistek pochwowy nie wykryto, drożdże nieobecne, pałeczki kwasu mlekowego nieobecne. Zaznaczę ze dosyć często zdarzały mi się infekcje dróg rodnych. Mam obfite i bardzo bolesne miesiączki. Obecnie przyjmuje leki: debretin: 3 razy dziennie przed posiłkiem, sanprobi ibs - 1 raz dziennie, od dwóch tyg witaminy: B12, B6 oraz D, lekarz zalecił mi picie jednej saszetki Xenny balance, przyjmuje także lek ginekologiczny: duphaston. Odwiedziłam już tylu lekarzy i tak naprawdę nie mam postawionej diagnozy. Co to może być? Z czym jest związany ból brzucha. Sugerowano mi także, że może być on na tle nerwowym.

Witam , jeżeli Pani przeczyta powyższy link zrozumie Pani, że jest Pani
właściwie książkowym przykładem nerwicy lękowej zwanej dzisiaj zaburzeniem lękowym z objawami somatycznymi.
To jednka nie jest błahostka tylko choroba, której leczenie powinna
Pani podjąć niezwłocznie. Poza tym dodatkowym czynnikiem szkodliwym jest w Pani przypadku stres, który z każdym nowym nic nie wykazującym badaniem się nasila.
https://portal.abczdrowie.pl/stres-ten-podstepny-morderca-zabija-po-cichu
Zapraszem do mnie na Chałubińskiego, niestety wolne terminy mam dopiero koło 10 maja. Pozdrawiam