Co jest powodem bólu brzucha u osoby z usuniętym wyrostkiem?

Co w przypadku gdy przyczyna bólu brzucha jest nieznana? Lekarze "specjaliści" od lat inkasują spore sumy za wszelakiej maści badania, wykluczając jedną możliwość po drugiej - a ból brzucha się utrzymuje. Dziwny fakt numer jeden, okres czasu przez jaki ból się utrzymuje jest zatrważający. Ok 1,5 roku temu usunięto wyrostek robaczkowy. Ból jest falowy, czasem znika nawet na kilka dni jednak powraca ze zdwojoną mocą. Potrzeba nie setek lekarzy specjalistów, a jednego z niekonwencjonalnym umysłem który rozwikła tę zagadkę w dobie dzisiejszej medycyny ta sprawa jest do rozwiązania potrzeba tylko właściwego specjalisty formularz wyczerpał chyba limit znaków interpunkcyjnych informuję więc iż teraz zadam pytanie czy jesteście Państwo w stanie udzielić jakiejś wskazówki rady lub wskazać polecić kogoś konkretnego

U kobiety w Pani wieku podstawowym kierunkiem poszukiwania przyczyny bólów brzucha zwykle jest problem ginekologiczny i od wykluczenia tej przyczyny należy zacząć