Co jest powodem bólu brzucha, wymiotów i gorączki u 5-latka?

Dziecko 5 lat bol brzucha, głowygoraczka wymioty po kazdym posilku, bol mija po wizycie w WC od 6 dni.Badania na rotawirus wyszły negatywne. Od wczoraj w szpitalu. Co moze być przyczyną.Jakie badania powinni jeszcze wykonać o co mogę pytać?Dostal 1 kroplowke glukozy i zbijają tem. pyralginą- to wszystko.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka z po kolei wykluczanie przyczyn z poszczególnych układów organizmu