Co jest powodem bólu głowy i skoków ciśnienia?

witam serdecznie mam 29 lat i jestem mezzczyzma mam taki problem poniewaz od pewnego czasu mam chyba skoki cisnienia,gdy czasami wstaje z pozycji siedzącej to momentalnie czuje ucisk w głowie i dostaje zaćmy nic nie widzę i moje ciało się całe trzęsie jakbym miał padaczki dostać czy czego podobrego i trwa to kilka sekund i ustaje. i nie wiem o co chodzi . proszę o pomoc

Witam Pana
Przede wszystkim ważne jest właściwe zdiagnozowanie problemu
Warto skonsultować problem z neurologiem,
który pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczną
(np. tomografia głowy, rezonans magnetyczny)
i zastosuje odpowiednie leczenie.
Jeżeli zostaną wykluczone zmiany organiczne, które wyjaśniałyby
przyczynę Pana dolegliwości, wskazane jest podjęcie psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl