Co jest powodem bólu głowy przypominającego ucisk?

Dzien dobry, Mam 30 lat od kilku dni mam dziwne uczucie w głowie jak by szum lub ucisk nawet nie umiem tego określić i zachwiania równowagi i ból głowy z tyłu i w skroniach mam też wrażenie że nie mogę się skupić. Zdążyło mi się też że przez ok 30 60 sekund nie mogłam się poruszyć słyszałam wszystko byłam świadoma ale nie mogłam wykonać żadnego ruchu. Pp tym jestem zawsze zmęczona.

Witam!
Lekarz pierwszego kontaktu, badanie fizykalne, pomiar ciśnienia krwi, podstawowe badania laboratoryjne, z określeniem poziomu cukru, TSH, elektrolitów. Wskazana konsultacja neurologiczna, EEG, ew. RM głowy.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.