Co jest powodem bólu głowy z zawrotami u osoby leczącej się na nadciśnienie?

Mam ciśnienie 135/73/53, do tego uporczywe bule glowy, z zawrotami, problem ze wzrokiem oczy bardzo bolą,ogólne zle samopoczucie,biorę leki na nadciśnienie rano ale ono zawsze wraca wieczorem,czy to może być problem z sercem ?

Witam!
Najlepiej mierzyć ciśnienie krwi rano i wieczorem i zapisywać, aby można było przeanalizować. Być może pod wieczór nieco wzrasta Pani ciśnienie krwi i stąd przyczyna dolegliwości. Proszę poinformować swojego lekarza (tego, który prowadzi Panią do tej pory), na pewno da sobie radę.
Z poważaniem
W. Łuczkowski