Co jest powodem bólu jajników u osoby, która nie jest w ciąży?

Witam pobolewa mnie podbrzusze i krzyże i piersi i trochę swedzialy piersi ale raz zaswedzialy i juz potem nie mam dużo śluzu białego i mentnego dodam ze w poprzedniej miesiące miałam śluzu przed okresem i po okresie podbrzusze boli i czasem zaladek pobolewa i odczuwam tak jakby ktoś ciągnął jajniki za sznureczek dodam ze ogółem okres dostawałam12do14 bo mieszkam w Niemczech a jak pojechaliśmy do polski na urlop dostałam 6 październik nie jestem w ciąży bo mam Już dwoje dzieci. Czy na okres ta

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne . Konieczna wizyta u ginekologa jeśli ból brzucha się utrzymuje warto jest udac się do lek rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć