Co jest powodem bólu jajników u osoby po urodzeniu dziecka?

Witam ! Mam 28 lat problemy zaczęły się po urodzeniu córki .Córką ma już 17 miesięcy a moje zdrowie szwankuje. Urodziłam naturalnie tylko byłam nad cięta troszeczkę . Man straszny bol jajnika po lewej stronie po za tym moja prawa strona pochwy jest napuchnieta jak by tam była piłka golfowe. Moje objawy to uczucie cały czas nudności, jakaś dziwna wydzielona i ciągle kręcenie się w głowie . Nie możliwe aby to było przez tabletki antykoncepcyjne bo lekarz tak jeden myślał i zakazał mi ich stosować ale bóle nie ustały. Miesiączka dalej mam nie regularna potrafi być co 2 tyg .Miałam robione wszystkie możliwe badania i usg do pochwowe i skan , sprawdzony wymaz i nic. Jakiś miesiąc temu ginekolog doradzić mi spiralę z antybiotykiem ok zgodzilam się a ból się jeszcze bardziej wyostrzyl. Stosunku mogę zapomnieć

Witam! Proszę zasięgnąć opinii innego ginekologa. Jeżeli pojawiają się jednostronne obrzęki lub wybrzuszenia pochwy, to należy rozważyć wykonanie badań obrazowych miednicy, z wyjątkiem radiologicznych. Powinny one dać odpowiedź z czym mamy do czynienia.
Powodzenia W. Łuczkowski.