Co jest powodem bólu łechtaczki podczas seksu oralnego?

dzień dobry , mam problem podczas pieszczenia łechtaczki i sfery intymniej , jest mi przyjemnie ale nie długo, szybko pojawia się także ból , nie mogę dojść bo nagle czuje taki ból , że na lekki dotyk mam ciarki i moje ciało się wygina . czy coś jest ze mną nie tak ?

Dzień dobry!

Łechtaczka jest silnie unerwiona, bardzo wrażliwa na dotyk i może być bolesna przy zbyt intensywnej, bezpośredniej stymulacji. Warto szukać różnych rodzajów pieszczot o różnej intensywności.
Nadwrażliwość, nagła bolesność może być też stanem PO osiągnięciu orgazmu. Być może Pani orgazm jest słabo wyczuwalny, mało intensywny, ale bolesność łechtaczki jest charakterystyczna dla fazy bezpośrednio po nim.

Pozdrawiam!