Co jest powodem bólu lędźwi i czy ćwiczenia rozwiążą problem?

Witam trzy dni temu zaczęły się u mnie bóle w lędźwiach (ciężko zlokalizować dokładne miejsce) do tego trochę bolał mnie również brzuch (też ciężko jednoznacznie określić miejsce) mam wrażenie że mięśnie brzucha są napiete. Dzisiaj wstałam rano nic mnie nie bolało i nagle złapał mnie ból pod łopatkami. Ból był na tyle silny że ciężko mi się oddychało (wzmagal się przy wydychaniu powietrza). Byłam dzisiaj u lekarza ( mieszkam za granica mam problemy z dokładnym porozumieniem z lekarzem) i stwierdził że to kręgosłup i mam ćwiczyć i brać leki przeciwbólowe. Czy diagnoza jest poprawna ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko się wypowiedzieć jeśli objawy są nadal proszę koniecznie udac się do lekarza ponownie