Co jest powodem bólu nerki u osoby z bólem jajników?

Witam 3 dni temu bardzo bolał mnie prawy jajnik ledwo stałam na nogach wczoraj było lepiej a dziś strasznie boli mnie prawa nerka Plus od 3 dni nie mogę się załatwić. Przy oddawaniu moczu nic mnie nie boli. Kiedyś miałam kolke nerkowa i powiedzieli żE w nerce został mi piasek nie wiem co robić zjadłam suszone śliwki lecz nic nie pomogły

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Panią zbada, zleci wykonanie podstawowych badań i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!