Co jest powodem bólu palców u osoby, która krzywo stanęła na treningu?

Witam. Dwa tygodnie temu na treningu źle stanęłam, a mianowicie nie na podbicie tylko na palce i tym samym palce mi się podwinely. Bolesność dużego palca przy dotyku, krwiak na łączeniu drugiego palca i stopy, bolesność pod podbiciem drugiego palca (nasilają się przy chodzeniu), krwiak na podbiciu stopy (przy stawie skokowym). Byłam u ortopedy i zalecił tabletki przeciwbólowe i structum 500. Ale mija 2 tydzień i niepokoi mnie. Mogę normalnie zginać, prostować, ból w obrębie dużego palca powoli odchodzi, ale dalej boli mnie podbicie drugiego palca pod stopą. Chodzić mogę, ale przy stawaniu na palce odczuwam staw drugiego palca.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza ortopedy i jak sądzę wykonanie usg stopy.