Co jest powodem bólu po prawej stronie w okolicy mostka?

Witam mam dziwne bole od 3 miesiacy mam wrzody ale boli mnie po prawej stronie kolo mostka to sq lekkie bole sekundowe czadem po lewej stronie sie pojawiaja pale papierosy nie pije alkoholu jestem osoba bardzo nerwowa EKG robione wszystko oki jestem kierowca zawodowym w domu duzo czasu leze podparty lewa reka mam 36 lat.pozdrawiam

Witam. Ból w klatce piersiowej po prawej stronie mostka może być spowodowany nerwobólem z nerwów międzyżebrowych- jest Pan kierowcą zawodowym. Druga możliwość to że jest to ból promieniujący z wrzodów/dwunastnica lub żołądek/ ku górze. Jest to ból raczej po środku mostka,poniżej wyrostka mieczykowatego.Nalezy w tym przypadku zażywać leki zobojętniające kwas solny np Ranigast itp.Pozdrawiam serdecznie