Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest powodem bólu podbrzusza i pleców u osoby stosującej tabletki przeciwbólowe?

Mam 23 lata od 8 listopada zaczęły się moje problemy a mianowicie boli mnie srodbrzusze mam ucisk w gardle bolą mnie plecy i prawa łopatką dodatkowo mam gorączkę mdłości i wodna biegunkę nie mam apetytu i tracę na wadze już 4 kg. Miałam badanie krwi 2 razy usg brzucha rtg klatki piersiowej i brzucha oraz na kał na pasożyty nic nie wyniklo. Przyjmuje środki przeciwbólowe do 6 nawet magnez tabletki na stres. Nie mam już na to siły co to może być? Lekarz zalecił gastroskopie termin 3 msc czekania
KOBIETA, 23 LAT 4 miesiące temu

Drgawki gorączkowe - kiedy i jak je leczyć?

Kiedy pacjent ma wysoką temperaturę, mogą u niego pojawić się tzw. drgawki gorączkowe. Jak sobie z nimi radzić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej na ten temat.

Pani objawy nie układają się po ich przedstawieniu w logiczną całość. Proszę pozostać pod kontrolą lekarza leczącego i kontynuować diagnostykę. Uwzględnić warto ocenę sposobu odżywiania, Pani dietę, poziom stresu i umiejętności radzenia sobie z nim. Czy rozmawiała Pani o tym z psychologiem? Wiele z tych objawów łączy się z nerwicą. Nie warto o tym zapominać.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety