Co jest powodem bólu podbrzusza i pleców u osoby stosującej tabletki przeciwbólowe?

Mam 23 lata od 8 listopada zaczęły się moje problemy a mianowicie boli mnie srodbrzusze mam ucisk w gardle bolą mnie plecy i prawa łopatką dodatkowo mam gorączkę mdłości i wodna biegunkę nie mam apetytu i tracę na wadze już 4 kg. Miałam badanie krwi 2 razy usg brzucha rtg klatki piersiowej i brzucha oraz na kał na pasożyty nic nie wyniklo. Przyjmuje środki przeciwbólowe do 6 nawet magnez tabletki na stres. Nie mam już na to siły co to może być? Lekarz zalecił gastroskopie termin 3 msc czekania

Pani objawy nie układają się po ich przedstawieniu w logiczną całość. Proszę pozostać pod kontrolą lekarza leczącego i kontynuować diagnostykę. Uwzględnić warto ocenę sposobu odżywiania, Pani dietę, poziom stresu i umiejętności radzenia sobie z nim. Czy rozmawiała Pani o tym z psychologiem? Wiele z tych objawów łączy się z nerwicą. Nie warto o tym zapominać.