Co jest powodem bólu uszu po wizycie na basenie?

Witam serdecznie, mam problem z moimi uszami a mianowicie: 2dni temu byłem na basenie, skoczyłem ze skoczni na głowę i strasznie zabolały mnie uszy, wczorajsza noc była katorgą, straszny ból głownie prawego ucha ( przez całą noc coś z tego ucha wyciekało). 2-gie ucho tak strasznie nie bolało. Dzisiaj już nic mnie nie boli aczkolwiek bardzo słabo słyszę, słyszę takie puste dźwięki wogóle nie słyszę basu taki płytki dźwięk, mam wrażenie jakby uszy były zatkane, jak zatykam nos i próbuję wypuścić nim powietrze to czuje ciepłe powietrze w uszach, tak jakbym wydychał to uszami. Chciałbym dodać iż jak byłem młody miałem 3 zabiegi na uszy (Bodajże były to drenarze)

Lek. Paweł Szadkowski

Powinien Pan się udać do laryngologa. Objawy, które Pan opisuje mogą wskazywać zarówno na uszkodzenie błony bębenkowej, jak i stan zapalny ucha. Ponadto, skoro wcześniej miał Pan już problemy z uszami, stan chorobowy może nie być związany z basenem - przypadkowo zgrało się to w czasie. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, powinien wyposać skierowanie do laryngologa.