Co jest powodem bólu żołądka promieniującego na nerki?

Witam, jakieś dwa lata temu gdy rozpoczęłam pracę zaczęły się u mnie bóle, na wysokości żołądka, po przebudzeniu. Ustępowaly po zjedzeniu czegoś, bądź gdy udało mi się uspokoic. Bóle się również pojawiały gdy byłam głodna. Po kilku miesiącach bóle się nasilily, do bólu promieniujacego na nerki, po zjedzeniu czegoś tłustego bądź smazonego. Wtedy lekarz wykrył u mnie kamyczki w woreczku żółciowym. Zaczęłam brać leki na ich rozpuszczone, po których ból ustepowal. Po jakimś czasie zdecydowalam się na gastroskopie i lekarz stwierdził żółciowe zapalenie żołądka. Zaczęłam brać leki(venter, Famogast) po których promieniujacy ból ustąpił lecz ten poranny bol nadal się pojawia, nawet podczas przyjmowania nadal leków. Nie wiem już co mam robić. Zmienić lekarza czy nadal brać te leki, czy iść na kolejną gastroskopie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza gastroenterologa po badaniu będzie można zalecic dalsze postepowanie