Co jest powodem braku energii u matki 2 dzieci?

Jestem matką 2 dzieci i żoną od 10lat...kiedyś bylam energiczna i uśmiechnięta dziewczyną...dziś mam 34lat a czuje sie jakbym miała 90...ciagle jestem smutna,przygnebiona,nie mam checi do życia,nic mnie nie cieszy,dzieci mnie nie ciesza...jestem nieszczęśliwa i nie wirm co mam robic?

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani za kontakt :)

Bazując na zaprezentowanych, przez Panią symptomach, domniemam, jaka jest przyczyna Pani smutku, przygnębienia, braku chęci do życia, braku radości z obecności Dzieci, jak i poczucia bycia nieszczęśliwą.

Podejrzewam, że mogą to być objawy stanu depresyjnego - wnioskuję to z wymienionych przez Panią symptomów obniżonego nastroju.
Przyczyny powstania stanu depresyjnego mogą być różne.
Jest to stan, w którym dochodzi do skumulowania się powtarzających się sytuacji stresowych.
Jednak zdiagnozowanie przyczyny, wymagałoby głębszej analizy specjalistycznej.

Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi Pani na co dzień?
Czy ma Pani wsparcie psychiczne/fizyczne/mentalne w Mężu?
Czy czuje się Pani kochana, ważna w związku małżeńskim?
Czy czuje się Pani spełniona w związku?
Czy dzieli się Pani z Mężem swoimi uczuciami/wątpliwościami?
Czy wyrażacie Państwo swoje potrzeby/pragnienia i czy na nie wzajemnie odpowiadacie?
Jak Pani/Mąż/Dzieci regenerujecie swoje siły?
Jak radzi sobie Pani w sytuacjach stresowych?
Jakie ma Pani zainteresowania/hobby?
Czy ma Pani serdeczną/zaufaną/przyjazną relację, chociaż z jedną Osobą?
Jak jest u Pani z suplementacją?
Jak z regularna aktywnością fizyczną?

Powyżej wymienione zależne mają fundamentalny wpływ na dobrostan psychiczny/fizyczny/mentalny/duchowy.

Reasumując, pomoc specjalistyczna jest Pani niezbędna.
Wskazana jest osobista konsultacja w Poradni zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia (w ramach NFZ-tu bez skierowania, lub prywatnie).

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu via Skype lub osobiście.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Szanowna Pani,
wskazana jest szczegółowa diagnostyka internistyczna, jeśli wyniki będą prawidłowe, zalecane jest zbadanie czynnika psychicznego, w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ).
Pozdrawiam serdecznie