Co jest powodem braku erekcji podczas seksu u 29-latka?

Witam Mam 29 lata. Coś nie tak jest z moim penisem. Szybko uzyskuje erekcje ale w trakcie seksu ją tracę. Robiłem badania na testosteron, tarczyce wszystko ok. Jestem w stałym związku więc problem nie jest na tle psychicznym. Poza tym mam słaby wzwód gdy leże na plecach, tak jakby krew odpływa za szybko z prącia. Rzadko mam poranne wzwody i niekiedy bolą mnie plecy. Osiągam orgazm ale w trakcie seksu penis staje się miękki. Jakie badania mam wykonać i do jakiego specjalisty się udać??

Opisany przez Pana problem prawdopodobnie ma podłoże związane ze stresem, poczuciem presji i pragnieniem spełnienia oczekiwań ze strony partnerki. Incydentalne zaburzenia wzwodu mogą prowadzić do nasilenia lęku i chęci wycofania się ze współżycia, co jednak nie rozwiązuje problemu. Jedną z metod pracy jest ukształtowanie przeświadczenia, że kobieta do "zaspokojenia" wcale nie potrzebuje stosunków genitalnych - wiele dziewczyn jako równie lub bardziej przyjemne ocenia pieszczoty oralne lub manualne. Proszę nie czuć na sobie presji podejmowania kontaktów dopochwowych, przynajmniej na jakiś czas. Współżycie powinno kojarzyć się z przyjemnością, spontanicznością i zabawą, a nie ze stresem i przekonaniem, że "nie wolno dać plamy". Współcześnie jest wiele skutecznych metod leczenia zaburzeń erekcji i jeśli problem będzie się utrzymywał, zalecam wizytę u seksuologa, który dokładnie przyjrzy się sprawie i zaproponuje konkretne oddziaływania terapeutyczne.

https://terapiaslomka.wordpress.com/