Co jest powodem braku miesiączki i uderzenia gorąca?

Witam. Od 10 dni nie mam miesiączki. Miewam duszności oraz uderzenia zimna i gorąca. Występuje częste zmęczenie. Mam 23 lata. Testy wychodzą negatywne Co to może być?

Lek. Michał Lenard

Powodów zaburzenia cyklu miesiączkowego jest wiele m. in. stres, choroby przewlekłe, infekcje. Jeśli objawy będą się przedłużać, sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada, w razie potrzeby zleci odpowiednie badania i zaproponuje leczenie. Pozdrawiam!