Co jest powodem braku miesiączki od 2,5 miesiąca?

Witam mam na imię Kasia i mam 30lat od 2,5 miesiąca nie mam już miesiączki wieczorami po całym dniu mam uczucie jakbym coś miała w brzuchu dodam że mam już jedno dziecko i ze mam cukrzycę

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza ginekologa w celu dokładnej oceny Pani stanu klinicznego, pogłębienia wywiadu i ewentualnie poszerzenia diagnostyki.