Co jest powodem braku miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam mam pytanie dotyczace miesiaczki.Karmie piersia zazywalam mieaiac tabletki azalia po odsrltawieniu dostalam miesiaczke i od ostatniej miesiaczki tj miesiac nie biore tabletek i nie misiaczkuje jak to mozliwe

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Samo karmienie piersią może powodować brak miesiączki. Jeżeli po zakończeniu karmienia piersią miesiączka się nie pojawi lub wstąpią jakiekolwiek niepokojące objawy, to powinna Pani zgłosić się do ginekologa.