Co jest powodem braku miesiączki u osoby starającej się o dziecko?

Witam ..mam pytanie ostatni raz miesiączkę miałam 1 styczeń i do dnia dzisiejszego nie pojawiła się a mamy 28.02. Robiłam testy wszystkie negatywne dodam jeszcze że staramy się o dziecko ...

Lek. Michał Lenard

Dla pewności można wykonać badanie b-HCG i w razie ujemnego wyniku (brak ciąży) skierować się do ginekologa w celu zdiagnozowania przyczyny braku miesiączki. Pozdrawiam!