Co jest powodem braku nawilżenia podczas zbliżenia?

Dzień dobry. Mam 21 lat i jestem od dwoch lat w związku. Moim problemem jest brak nawilżenia gdy dochodzi do stosunku, ogolnie mam ochotę na seks Ale w miejscu intymnym jest sucho przez co seks sprawia mi ból. Dodam tez, ze to moj pierwszy partner seksualny . W czasie stosunku i po czuje pieczenie bylam u ginekologa mialam zapalenie pochwy ,ale czuje tak ciągle mimo, ze dostalam globulki. Jeśli chodzi o orgazm to mam tylko łechtaczkowy ,ale martwie sie bo moja pochwa tak jakby nie miala czucia nawet jesli juz mnie nie boli to przyjemności nie czuje. Jestem juz załamana, bo leczę sie u ginekologa już prawie rok a nigdy nie czulam przyjemności z seksu . Co to może być? Nie wyleczona infekcja czy mam jakieś problemy?

Lek. Michał Lenard

Pani problemy mogą wynikać z wielu przyczyn. Sugeruje wizytę u seksuologa. Pozdrawiam!