Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 2 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jest powodem braku okresu u osoby po zastrzyku antykoncepcyjnym?

Witam, 10 lutego 2017 urodzilam coreczke, w kwietniu wzielam zastrzyk antykoncepcyjny. Po 3 miesiacach zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne. Wzielam 3 opakowania. Odpolowy pazdziernika nic nie biore. Przez caly ten czas karmilam piersia i ani razu nie dostalam okresu. Przestalam karmic piersia w polowie stycznia 2018 i nadal nie mam okresu. Robilam test ciazowy, wynik negatywny. Czy to normalne ze tak dlugo czekam na okres? Co to moze oznaczac? Dodam ze po pierwszej ciazy okres dostalam podczas karmienia piersia gdy synek skonczyl 9 miesiecy.. Prosze o odpowiedz
KOBIETA, 32 LAT 9 miesięcy temu

Jak wykonać test ciążowy?

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Niestety po stosowaniu antykoncepcji trudno określić, kiedy powróci Pani cykl fizjologiczny

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy