Co jest powodem braku okresu u osoby współżyjącej regularnie?

Witam. Mam umowiona wizyte do ginekologa za niecaly tydzien.ale boje sie co jest nie tak. Miesiac wczesniej bylam u ginekologa..moje badanie trwalo 2 minuty i stwiwdzil ze wszystko ok. W tym miesiacu nie dostalam okresu...spoznia sie juz 6 dzien. Mam tylke plamienia...a moze raczej lekkie krwawienia. Po za tym boli mnie ciagle brzuch...nawet po tabletkach bol nie mija. Wspolzyje regularnie. Robilam test 2 dni po spoznionej miesiaczce ale wyszedl negatywny. Wiec co mi jest :-(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa